O nas

Witamy serdecznie w naszym sklepie wędkarskim online. Fishkon.pl należy do naszej hurtowni sprzętu ORKA, która działa na polskim rynku od 1994 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów tego typu w naszym kraju. Bogate doświadczenie, wiedza i ogromna pasja do wędkarstwa pozwalają nam dostarczać wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. Proponujemy skorzystanie z kompleksowej oferty, w której znajdziesz wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki i kotwice, spławiki, podbieraki i podrywki, zanęty, atraktory i dodatki zanętowe. Ponadto dostarczamy wiele akcesoriów wędkarskich, w tym np. sygnalizatory elektroniczne i przelotki do wędek, a także dodatkowe produkty, takie jak odzież wędkarska, kubki termiczne, noże, krzesełka i wiele innych.

Dostarczamy produkty do wielu sklepów wędkarskich na terenie kilku województw. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i najwyższą jakość produktów, dzięki czemu liczba współpracujących z nami sklepów stale rośnie. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać doskonałe relacje biznesowe ze wszystkimi partnerami i wysoki poziom zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

Sprzęt wędkarski najwyższej jakości: Jaxon, Owner i inni producenci

Dostarczamy sprzęt od najlepszych producentów. Od początku działalności nasza hurtownia związana jest z firmą JAXON Pana Andrzeja Podeszwy. Produkty tej firmy są doceniane przez szerokie grono wędkarzy i chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących entuzjastów łowienia ryb. Sprzęt JAXON przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawany jest licznym testom, przeprowadzanym pod okiem najlepszych ekspertów w dziedzinie wędkarstwa. Współpracujemy z dobrze zaopatrzonym serwisem i udzielamy gwarancji na wszystkie kołowrotki i wędki JAXON. W katalogu poza rozbudowaną ofertą sprzętu JAXON można znaleźć również artykuły innych renomowanych firm wędkarskich.

Wszystko, co potrzebne do wędkowania w ofercie sklepu wędkarskiego w Koninie

Nawet jeśli w stałej ofercie nie ma produktu, którego poszukujesz, zawsze możemy sprowadzić potrzebny towar, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Nasi stali klienci doskonale wiedzą, że w hurtowni ORKA można naprawdę wiele załatwić. Ze względu na to, że nasz system sprzedaży polega na wcześniejszym zbieraniu zamówień telefonicznych, możemy zapewnić towar doskonale dopasowany do potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy solidnym dostawcą, który zapewnia: ceny producenta, korzystne rabaty, możliwość płatności terminowych, regularne dostawy, szeroki asortyment i oczywiście miłą i profesjonalną obsługę.

Życzymy pełnej satysfakcji i zadowolenia podczas współpracy z naszą firmą. W imieniu załogi Właściciel Radomił Hanc.


Skrzynia z haczykami

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło